Cyclocross Zaltbommel

PROGRAMMA UITERWAARDENCROSS ZATERDAG 20 OKTOBER 2018

De UiterwaardenCross heeft een aantrekkelijk sportief programma samengesteld met wedstrijden van elk niveau….ook zorgen we voor een leuk programma in De CrossTent !

10.00 uur      AANVANG UITERWAARDENCROSS

10:00    Nieuwelingen-Jongens Nationaal KNWU
11:00    Junioren-Jongens Nationaal KNWU

12.00    Lokale Jeugdwedstrijden (6 t/m 12 jaar)

13:30    VROUWEN Elite/Belofte/Amateur/Junioren Nationaal KNWU
13:32    Nieuweling-Meisjes Nationaal KNWU
15:00    HEREN Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse Nationaal KNWU

 

VIA ONDERSTAANDE LINK KAN WORDEN INGESCHREVEN WORDEN:

https://www.knwu.nl/veldrijden/evenement/113210

DEELNEMERS UIT HET BUITENLAND MET UCI ID KUNNEN INSCHRIJVEN VIA E-MAIL

COMPETITORS FROM OTHER COUNTRIES WITH UCI ID CAN SIGN  THROUGH E-MAIL

secretariaat@uiterwaardencross.nl

16.00 uur      Start Oktoberfest in de CrossTent met DJ LUUK

16.30 uur      Oktoberfest Cross

Uitslagen UiterwaardenCross 20-10-2018

Heren

1 Tijmen Pesselse Giessenburg

2 Gijs  van Veen Oudkerk

3 Daan vd Steen Vught

4 Robin Slosser Zaltbommel

5 Kenny Bongers Giessenburg

6 Joost Hoetelmans Zaltbommel

7 Erik Satter Gameren

8 Martijn de Putter Nederhemert

9 Helmuth vd Brink Apeldoorn

10 Bram Wind Culemborg

11 Ron Maurik Oosterhout

12 Dirk Keijnemans Nieuwaal

13 Bert Pesselse Giessenburg

14 Justin de Bruijn Zaltbommel

15 Herman Bode Giessenburg

16 Koen Giessenburg

17 Leonard vd Laan Den Bosch

18 Harry Cornet Werkendam

19 Tim van Oss Nijmegen

20 Jeroen Nouwens Schijndel

21 Ernst van Os Kaatsheuvel

22 Arie Jaco Blom Zaltbommel

23 Rick Hoskam Ammerzoden

24 Jochem Uithoven Andel

25 Noud Verstegen Zaltbommel

26 Cor van Tuyl Nieuwaal

27 Tim de Putter Nederhemert

28 Tom vd Oetelaar Schijndel

29 Edmundos Peseckis Bruchem

30 Jordy Satter Hoenzadriel

31 Frank de Jong Alphen ad Rijn

32 Dinant Nieuwkoop Meeuwen

33 Teus van Tuijl Kerkwijk

34 Jos Verstegen Bruchem

35 Rob Verheul Montfoort

36 Joris van Schilt Rijen

37 Startnr 72

38 Marchel Steenbekkers Kerkdriel

39 Johan vd Werken Zaltbommel

40 Ewout Eikelboom Zaltbommel

41 Kevin Jager De Meern

42 Ron den Hild Leerdam

43 Patrick Onvlee Zaltbommel

44 Niels van Erp Onbekend

45 Lean vd Werken Zaltbommel

46 Sander van Dulmen Kerkdriel

47 Startnr 73

48 Tom van Schilt Goirle

49 Polleke Dekker Oosterhout

50 Arno Mooring St Michielsgestel

51 Jelmer Bassa Arkel

52 Fausto van Tuijl Nieuwaal

  • BedrijvenCross1 Guido van Tuijl CC53112 Freek de Jong Hogenhout Schilderwerken

    3 Niels Reichard CC5311

    4 Dennis van Heusden van Heusden Accountancy

    5 Allan van Tuyl CC5311

    6 Arno vd Laar Scalatore

    7 Frank Reede Scalatore

    8 Erik van Heusden van Heusden Accountancy

    9 Thom van Elk CC5311

    10 Paul van Itterson Scalatore

    11 Herbert Moors Scalatore

    12 Mark vd Oord Scalatore

  • MTB Vrouwen1 Riekie Vreeswijk Gorinchem2 Larissa Mesker Noordeloos

    3 Jannitta vd Brink Apeldoorn

    4 Ellen Satter Gameren

  •  BLUBBERBOKAAL1 Andre Westra2 Onno Hof

    3 Peter Satter

    4 Edwin Poot

    5 Mark Spock

  • -MTB Heren
  • -MTB Dames

DE WINNAAR ONTVANGT ZIJN LENGTE IN CORNET BIER

17.45 uur.     Prijsuitreiking in de CrossTent

18.00 uur     DJ TIMMIE TIROL

21.00 uur      Einde Oktoberfest

 

PERS KAN CONTACT OPNEMEN MET ROLAND VAN DE WERKEN: ROLAND@CYCLOCROSSZALTBOMMEL.NL